שאלות נפוצות

פסוריאזיס הינה מחלה אוטואימונית הגורמת לגידול מואץ של תאי עור דלקתיים המתפרצים מהעור החוצה ויוצרים קשקשת מגרדת עד כדי פציעה. שמן חוחובה מרכך את העור, מטשטש את הקשקשת ומצמצם את הגרד הפוצע. הוא נספג בעור בצורה מושלמת ואינו משאיר תחושת שמנוניות.

שמן חוחובה טהור אינו סותם את הנקבוביות ומאפשר לעור להמשיך "לנשום" ולכן יכול להתאים מאד לטיפול באקנה. ניתן להשתמש בו בשתי צורות לטיפול באקנה. ניתן למרוח אותו טהור כפי שהוא על העור וניתן לשלב אותו במוצר קוסמטי קיים שאתם כבר משתמשים בו. הוסיפו כמה טיפות לתוך הקרם ומירחו על העור.

שמן חוחובה טהור מתאים לשימוש מכף רגל ועד ראש. ניתן למרוח אותו בצורתו הטהורה על כל הגוף.

אין הבדל! לצמח החוחובה אין מזיקים ולכן אין צורך לרסס אותו כלל. ישנן חלקות אורגניות וחלקות רגילות אך למעשה אין הבדל בשמן.

לשמן חוחובה טהור ישנו תוקף של 3 שנים על פי משרד הבריאות הישראלי. אין צורך לשמור את השמן במקום מיוחד.

כלום. שמן חוחובה טהור קופא כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל 7 מעלות. כאשר הטמפרטורה תעלה השמן יפשיר ולא יאבד דבר מערכיו ומאיכותו. תהליך זה יכול לקרות אין ספור פעמים ללא שינוי בשמן.

כמובן. שמן חוחובה טהור מתאים לשימוש בשיער ומיועד להחזרת ברק, האטה של תהליכי נשירה, חיזוק בית השערה ועיצוב השיער. מומלץ להשתמש בשמן בשתי דרכים. האחת היא להכניס כמה טיפות של שמן לתוך השמפו במהלך החפיפה והשנייה היא למרוח אותו טהור כפי שהוא על השיער.

כן! שמן חוחובה בטוח לחלוטין ליציאה לשמש. הוא אינו תחליף לקרם הגנה! אך הוא אינו מושך קרני שמש להבדיל משמנים אחרים.

בהחלט. סבוראה מאופיינת ביובש וקשקשת בעור. שמן חוחובה מזין את העור בוויטמין E ואומגה 9, מרכך את העור, מפסיק את תחושת הגירוד ומעלים את הסימנים.

אין הגבלה לכמות הפעמים שניתן למרוח את השמן. יש מי שמורח כמה פעמים ביום ויש מי שמורח פעם בכמה ימים. ככל שתדירות השימוש תעלה התוצאות יהיו טובות יותר.

כן. מדובר ב"שתי ציפורים במכה". השמן מרכך את העור, מרגיע ונותן תחושה נעימה ובמקביל עובד על העור, מזין ומחדש אותו. חשוב לשים לב ששמן חוחובה נספג במהירות יחסית ולכן כמות השמן שצריך למסאג' גבוהה יותר.

שמן חוחובה מתאים אך ורק לשימוש חיצוני על העור ואינו מתאים לשימוש פנימי ואינו מיועד לאכילה.

בהחלט. מריחה יומיומית של השמן תרכך את העור, תזרז תהליך של איחוי וריפוי של העור. בנוסף מומלץ לשמור על הרגל יבשה במהלך היום ולייבש ולהחליף גרביים כאשר הרגל מזיעה.

בהחלט. יכולת הספיגה המהירה של השמן הופכת אותו לסרום נהדר.